ZAPISY DO SZKOŁY

Polska Szkoła w Yorba Linda przyjmuje zapisy dzieci w wieku od 4 lat.
Zapisy do Szkoły odbywają się zawsze:

* w pierwszą sobotę czerwca od 10:00-14:00, w biurze szkolnym
* podczas Dożynek w Yorba Linda, na stoisku szkolnym
* w pierwszą sobotę zajęć podczas rozpoczęcia roku szkolnego, w biurze szkolnym

KLASY JĘZYKA POLSKIEGO DLA DOROSŁYCH

Szkoła oferuje zajęcia z języka polskiego dla dorosłych w każdą środę (lub inny dzień do uzgodnienia) wieczorem.
Zajęcia prowadzone są w małych grupach przez wykwalifikowanych polskich nauczycieli.

Zapisy oraz szczegółowe informacje u pani Iwony Zajkowskiej-Kubat, (949) 751-9215.

OPŁATY ZA NAUKĘ

Rodzina z jednym dzieckiem: $60 x 8 miesięcy
Rodzina z dwojgiem dzieci $110 x 8 miesięcy
Rodzina z trojgiem dzieci $150 x 8 miesięcy
Dorośli $110 x 8 miesięcy

Opłaty mogą być dokonane także kwartalnie przed rozpoczęciem kwartału lub z góry za cały rok szkolny.

Pierwsza opłata za Szkołę musi być złożona najpóźniej w pierwszym dniu Szkoły a następne opłaty w każdą pierwszą sobotę miesiąca u Skarbnika lub wysłane pocztą na adres Szkoły, nie później niż do 15-go każdego miesiąca. Opłata za spóźnienie w płaceniu czesnego wynosi $10; jedno spóźnienie będzie darowane. Opłata za zwrot czeku przez bank wynosi $25.

APLIKACJE (w formacie PDF)